Środa, 2018-10-24
Arety, Marty

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej - już wybrany.

Jesteś tu: » Strona główna » Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej - już wybrany.

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej - już wybrany.

14 września 2017 roku odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej. Uczniowie w demokratycznych wyborach wybrali swoich przedstawicieli. Oczywiście kandydaci przygotowali i przeprowadzili akcję wyborczą, podczas której przekonywali do głosowania swoich kolegów i koleżanki. Pomysłów było wiele. Nie zabrakło  plakatów, ulotek, czy transparentów  z prezentacją  przedwyborczych obietnic.

A oto skład nowego Samorządu Uczniowskiego:

Przewodnicząca – Julia Stępień kl.7b

Zastępca – Justyna Gurda kl.7a

Sekretarz –  Maria Pawełek kl.6b

Skarbnik –  Jakub Kwiecień kl.6a

Przed nowym samorządem stoją nowe wyzwania i nowe zadania, którym z pewnością podołają. Życzymy im wiele sił do pracy, pomysłowości i motywacji w realizacji zadań. O wszelkich propozycjach i pomysłach będziemy informować na bieżąco.

Opiekunowie

Samorządu Szkolnego