Wielkie Wyzwanie

W dniu dzisiejszym 37 uczniów klas IV-VIII Szkoły Podstawowej w Koszycach zmierzyło się z wielkim wyzwaniem, jakim jest międzynarodowy konkurs języka angielskiego The Big Challenge.

The Big Challenge to przede wszystkim wielki konkurs języka angielskiego dla uczniów klas 4-8 SP oraz 1 LO, który co roku gromadzi ponad 450 tysięcy uczestników w całej Europie. Oprócz sprawdzenia swojego poziomu językowego, uczniowie mogą zmierzyć się z rówieśnikami z całej Polski bez opuszczania szkoły i dodatkowo mogą wygrać wiele atrakcyjnych nagród.

Uczestnicy konkursu przygotowywali się do wyzwania od kilku miesięcy ćwicząc w aplikacji The Big Challenge Play, a dziś przystąpili do testu w formie online. Mamy nadzieję, że przygotowania okażą się bardzo owocne i za miesiąc będziemy mogli oklaskiwać osiągnięcia naszych uczniów. Tymczasem mocno trzymamy za nich kciuki.