Czwartek, 2018-04-26

Gimnazjaliści wybrali nowy Samorząd Uczniowski

Jesteś tu: » Strona główna » Gimnazjaliści wybrali nowy Samorząd Uczniowski

Gimnazjaliści wybrali nowy Samorząd Uczniowski

15 września 2017 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie, którzy zgłosili swoje kandydatury, w ubiegłym tygodniu uczestniczyli w kampanii wyborczej. Przygotowali ciekawe plakaty promujące propozycje swoich pomysłów i działań na bieżący rok szkolny.

Do Prezydium Samorządu Uczniowskiego kandydowali:

Martyna  Cisak  –  kl. II A

Patrycja  Gaweł  –  kl. II A

Klaudia  Kalisz  –  kl. III

Izabela  Kurdzielewicz  –  kl. III

Igor  Nowak  –  kl. II B

Wyborcy z zainteresowaniem oglądali plakaty i zastanawiali się nad tym, na kogo oddadzą swój głos. W dniu wyborów ustawiła się kolejka chętnych do oddania swojego głosu. Podobnie jak w ubiegłym roku wyborcy nie zawiedli - frekwencja była wysoka. Każdy otrzymał kartę do głosowania i miał wpływ na wynik wyborów. Szkolna Komisja Wyborcza składająca się z przedstawicieli klas czuwała nad przebiegiem wyborów i skrupulatnie przeliczyła głosy.

Oto wyniki głosowania:

PRZEWODNICZĄCA  –  KLAUDIA  KALISZ

ZASTĘPCA  –  PATRYCJA  GAWEŁ

ZASTĘPCA  –  IGOR  NOWAK

SEKRETARZ  –  IZABELA  KURDZIELEWICZ

SKARBNIK  –  MARTYNA  CISAK

Nowemu Samorządowi  Uczniowskiemu życzymy owocnej pracy i wielu ciekawych inicjatyw w roku szkolnym.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Katarzyna Malec i Małgorzata Witek