Czwartek, 2017-08-17
Anity, Elizy

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu i oddziałach przedszkolnych

Jesteś tu: » Strona główna » Dzień Mamy i Taty w przedszkolu i oddziałach przedszkolnych

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu i oddziałach przedszkolnych

"Najlepszym miejscem pod słońcem na ziemi jest dom,

w którym dzieciom dano prawo dokonywania wyborów

mogących przygotować je do odpowiedzialnych decyzji w przyszłości."

W dniu 8 i 9 czerwca odbyły się uroczyste spotkania dla  MAM i TATUSIÓW z okazji ich święta. Dzieci złożyły życzenia rodzicom- recytowały wierszyki, śpiewały piosenki. Wielka trema, trochę łez - ale występy się udały! Rodzice byli zadowoleni i wzruszeni. Ściskali swoje pociechy i dziękowali za upominki. To były wyjątkowe i pełne  wrażeń dni. Rodzice byli zachwyceni występami swoich pociech. Po części oficjalnej dzieci i rodzice mieli słodki poczęstunek. Uroczystości przebiegały w miłej i ciepłej atmosferze  i na pewno na długo zapadną w pamięci dzieci i rodziców.