kalendarium
Środa, 2018-10-24
Imieniny:
Arety, Marty
kalendariummenumenupoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

poleć nas
Logo BIP
+1
+13°
+
Koszyce
Wtorek, 03
Środa   +17° +
Czwartek   +13° +
Piątek   +14° +
Sobota   +10° +
Niedziela   + -1°
Poniedziałek   + -5°
http://koszyce.szkolnastrona.pl/container/102-2152.jpg

Rok szkolny 2015/2016

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum wydarzeń » Rok szkolny 2015/2016

24 czerwca 2016 roku to dzień długo wyczekiwany przez uczniów – zakończenie roku szkolnego. Najpierw społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystej Mszy Świętej, a później w szkole w oficjalnym uroczystym  zakończeniu roku szkolnego, na które, oprócz uczniów, przybyli zaproszeni goście i rodzice. 

DO WIDZENIA SZKOŁO!
czytaj więcej
Pożegnanie klas III gimnazjum
czytaj więcej

23 czerwca 2016 roku uczniowie klas szóstych podziękowali Dyrekcji, Nauczycielom, Wychowawcom za trzy kolorowe lata nauki prezentując program artystyczny ,,W podzięce za trud i serce” przed całą społecznością szkolną.

Zakończenie szkoły przez klasy szóste
czytaj więcej

Podczas pobytu w pięknej Norwegii uczennice z Samorządu Uczniowskiego zachwyciły się urokami tamtejszych szkół. Wraz z opiekunkami samorządu postanowiłyśmy  odnowić wygląd szkolnych korytarzy, tak aby stały się cieplejsze i przyjemniejsze.

Szkoła „na nowo”
czytaj więcej

16 czerwca 2016r w Starostwie Powiatowym w Proszowicach gościła delegacja z Norwegii, która  zapoznała się z realizacją projektu ,,Akcja Zdrowie”. W spotkaniu tym uczestniczyła również delegacja  młodzieży Centrum Oświatowego w Koszycach. Goście z Norwegii wyrazili zadowolenie, że akcją tą objęto również młodzież. 

Wspólne spotkanie z Norwegami
czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl