Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Koniec roku szkolnego to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez uczniów dni. Nastał 23 czerwca - zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Najpierw społeczność szkolna wraz z Pocztem Sztandarowym uczestniczyła w uroczystej Mszy Świętej, a później klasy IV-VIII w Sali Koncertowej w oficjalnym uroczystym zakończeniu roku szkolnego, na które przybyli zaproszeni goście i rodzice. Młodsi uczniowie udali się do swoich klas, gdzie otrzymali świadectwa od swoich wychowawców.

Dyrektor Centrum Oświatowego, Pani Aneta Dziedzic-Zemełka, w swoim przemówieniu podsumowała kończący się rok szkolny, podziękowała uczniom, pracownikom szkoły za ich pracę w mijającym roku szkolnym. Podziękowała także wszystkim rodzicom za wsparcie dzieci i młodzieży. Słowa serdecznych podziękowań za dotychczasowe wsparcie, pomoc i współpracę skierowała również do obecnych na uroczystości Pana Stanisława Rybaka - Burmistrza Koszyc, Pani Moniki Molendy – Inspektora Oświaty, Pana Stefana Czarneckiego - Przewodniczącego Rady Miejskiej, Pani Moniki Czerepak - Przewodniczącej Rady Rodziców i do całej Rady Rodziców, Pana Mateusza Krasa – Dyrektora Szkoły Muzycznej, Pani Marioli Tańculskiej dbającej o ochronę środowiska, Pani Barbary Cisak z Koszyckiej Spółdzielni Socjalnej, Pani Anny Jędrzejczyk ze Stowarzyszenia "Nasze Dzieci, Nasza Przyszłość".

W obecności wszystkich zgromadzonych uczniowie osiągający wysokie wyniki w nauce otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Nagrodzeni zostali także uczniowie, którzy mieli 100 % frekwencji w roku szkolnym. Wszystkie nagrody ufundowane przez Radę Rodziców sprawiły obdarowanym ogromną radość, a okolicznościowe dedykacje zapisane w książkach będą dla uczniów i ich rodziców wspaniałą pamiątką.

Uczniowie klas IV – VIII, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem:

Miłosz Gradzi

100 % frekwencji

Simon Kawecki – kl. 6

Wiktoria Stojek – kl. 6

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w nauce.

Po części oficjalnej wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie otrzymali świadectwa.

Rok szkolny 2022/2023 już za nami. Radosnych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu.