Spektakle w Kazimierskim Ośrodku Kultury

10 października uczniowie klas starszych wybrali się do Kazimierskiego Ośrodka Kultury na musical dydaktyczny Teatru Muzycznego FORTE z Wrocławia. Obejrzeli spektakl „Nazywam się… Powrót do przeszłości”. To wzruszające i ekscytujące widowisko muzyczne z elementami dobrego humoru, o sławnych rodakach i ich zaistnieniu w historii, nauce i poezji. Spektakl wskazuje młodemu widzowi, w jaki sposób można poszerzać swoje horyzonty oraz podkreśla, że to, co młody człowiek zrobi teraz, może mieć odzwierciedlenie w przyszłości.

Ważne przesłanie, gra aktorska, ciekawa scenografia, oryginalne kostiumy, cudowny taniec, piękna muzyka i piosenki – wszystko to na długo pozostanie w pamięci młodych widzów.

Historię dzwonnika z Notre Dame zna większość z nas, jednak nasze przedszkolaki miały okazję zobaczyć ją w zupełnie odmiennej odsłonie. Był śpiew, muzyka, taniec, dobra zabawa i oczywiście wspaniały nastrój. W przedstawionej historii główny bohater - Quasimodo, napotkał pewne problemy, ale jak to zazwyczaj w bajkach bywa dobro pokonało zło i wszyscy żyli długo i szczęśliwie. A te niezwykłą opowieść zaprezentował Teatr Muzyczny FORTE w Domu Kultury w Kazimierzy Wielkiej.