Dzień Chłopaka w naszej szkole

Dziewczęta pamiętały o swoich kolegach i wszyscy chłopcy w klasach usłyszeli miłe życzenia z okazji Dnia Chłopaka oraz otrzymali upominki. Ale to nie koniec… Samorząd Szkolny zorganizował dyskotekę, na którą licznie przybyli uczniowie z klas 4 – 8. Wszyscy świetnie się bawili, nie tracili ani minuty i dużo tańczyli.

Podczas dyskoteki nie zabrakło słodkiej niespodzianki od Samorządu Szkolnego a także zabaw i konkursów, w których chętnie uczestniczyli młodzi ludzie. Było dużo śmiechu i radości. Bardzo dziękujemy rodzicom, nauczycielom i dziewczętom za pyszności przygotowane specjalnie na tę okazję. Ten wyjątkowy czas miło i bezpiecznie spędzony pod opieką nauczycieli na długo pozostanie w pamięci.