DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2022

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Obchodzimy wtedy DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci.

W tym roku nasze przedszkolaki obchodziły ten dzień wyjątkowo hucznie i radośnie.

Grupa 5-latków "Motylki" i oddziały zerowe: "Żabki"oraz 'Biedronki" świętowały w rytmach hawajskich. Na parkiecie królował oczywiście taniec hula. Uśmiech, radość i dobra zabawa były na pierwszym miejscu.
W grupie "Słoneczka" i "Sówki" zorganizowano PIŻAMA PARTY.  Każdy z przedszkolaków miał okazję zaprezentować swoją piżamkę uczestnicząc w pokazie mody, odbyły się także konkurencje sportowe z poduszką w roli głównej. Na koniec dzieci wypiły ciepłe kakao i zjadły herbatniki.
BYŁO SUUUUUPER!!!!