Nasza przygoda z szachami - Turniej Szachowy klasy Trzeciej.

Tradycją stał się turniej szachowy kończący naukę gry w szachy w klasach trzecich, w tym roku uczniowie klasy trzeciej rywalizowali z najlepszą dziesiątką  z klas drugich. W  Turnieju  uczestniczyło 28 uczniów.

Turniej rozgrywano systemem szwajcarskim, każdy uczestnik zagrał 3 partie po 10 minut na zawodnika i następowało ponowne kojarzenie par. Partie dostarczały niesamowitych emocji, ale i dobrej zabawy. W tym dniu Turniej najlepiej zagrali: 1 miejsce - Wojciech Zuwała, 2 miejsce – Maksymilian Morsztyn, 3 miejsce  - Mikołaj Batko.

Wszyscy uczniowie kończący naukę w klasie trzeciej otrzymali certyfikaty potwierdzające zdobytą umiejętność gry w szachy oraz pamiątkowe szachowe breloczki. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy uzyskali największą ilość punktów za zadania realizowane podczas całego roku nauki w klasach drugich i w klasie trzeciej. Przygodę z szachami uczniowie klas trzecich będą mogli kontynuować w przyszłym roku szkolnym na zajęciach dodatkowych.