PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

29 października w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. To pierwsza tak ważna uroczystość dla Słoneczek i Motylków. Od tego dnia stały się już oficjalnie przedszkolakami.
Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Następnie dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać Pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Po złożonych obietnicach Pani Dyrektor Teresa Domagała dokonała aktu pasowania każdego przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania, medal oraz drobny upominek od Rady Rodziców.