Szkolny Dzień Papieski

22 października w liturgiczne wspomnienie świętego Jana Pawła II w naszej szkole odbył się szkolny Dzień Papieski. Katecheci razem z uczniami przygotowali apel mający na celu przypomnieć postać papieża Polaka. Podczas apelu zostały również rozdane nagrody i upominki laureatom organizowanej od kilku lat w naszej szkole Olimpiady Wiedzy o Janie Pawle II oraz wszystkim tym, którzy wzięli udział w konkursach różańcowych. 50 uczniów wykonało samodzielnie lub z pomocą najbliższych przepiękne różańce, ilustracje Tajemnic różańcowych oraz lapbooki na temat nabożeństwa różańcowego. Nie sposób było ustalić, które z prac były najlepsze stąd wszyscy zostali nagrodzeni.
Gratulujemy i zachęcamy do czynnego udziału w kolejnych konkursach! Dziękujemy za włączenie się w pomoc naszym uczniom ich bliskim!!!