Ślubowanie klas pierwszych

20 października bieżącego roku w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów. Pierwszaki w obecności Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości i rodziców zaprezentowali krótki program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej Ojczyzny, szkolnej nauki, zasad zachowania oraz znajomości zasad przechodzenia przez jezdnię.

Wszyscy zgodnie stwierdzili, że egzamin pięknie zdali i mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej. Pierwszoklasiści ślubowali na sztandar szkoły. Następnie Pani Dyrektor Teresa Domagała dokonała aktu pasowania na uczniów szkoły. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki od Rady Rodziców, Pani Dyrektor i Rodziców. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesóww nauce. Powodzenia! Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!

Halina Dąbroś

Anna Cebula