Świętujemy Dzień Edukacji Narodowej

W Szkole Podstawowej w Koszycach odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pani dyrektor Teresa Domagała złożyła wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia z okazji wspólnego święta. Głos zabrał Burmistrz Miasta i Gminy pan Stanisław Rybak. Przekazał zebranym pedagogom wyrazy wdzięczności, wyrażając jednocześnie nadzieję na dalszą, pełną sukcesów współpracę. Zostały także wręczone pamiątkowe dyplomy dla 18 stypendystów- Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Koszyce, którzy w ubiegłym roku uzyskali najlepsze wyniki w nauce.

Podczas części artystycznej wystąpiły: przedszkolaki, uczniowie oddziałów przedszkolnych, starsi uczniowie, którzy słowami wierszy i piosenek wyrażali wdzięczność, słowa uznania i składali życzenia wszystkim pracownikom oświaty w naszej szkole.

Nie mogło też zabraknąć życzeń od rodziców w imieniu, których zabrała głos przewodnicząca Rady Rodziców. Wesoło, z uśmiechem, ale przede wszystkim wspólnie, obchodziliśmy dzień, który jest świętem całej społeczności szkolnej.