Nowy Samorząd Uczniowski już wybrany!

13 września 2021 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Poprzedziła je kampania wyborcza, podczas której kandydaci prezentowali swoje pomysły, inicjatywy, przygotowywali plakaty. Wyborcy zastanawiali się nad tym, na kogo zagłosują, czyje propozycje pomysłów i działań na nowy rok szkolny są najciekawsze. Podobnie jak co roku wyborcy nie zawiedli (frekwencja była wysoka), oddali głos i wybrali swoich reprezentantów. Każdy uczeń miał wpływ na wynik wyborów.

Szkolna Komisja Wyborcza (w składzie: Zuzanna Chadzak, Nikola Frycz, Natasza Rybak, Weronika Szczęsna) czuwała nad przebiegiem wyborów i skrupulatnie przeliczyła głosy.

Oto wyniki głosowania:

PRZEWODNICZĄCY  –  Tomasz Ptasznik

ZASTĘPCA  –  Amelia Gorzałczany

ZASTĘPCA  –  Aleksandra Zuwała

SEKRETARZ  –  Wiktoria Węgrzyn

SKARBNIK  –  Jakub Wendel

Nowemu Samorządowi  Uczniowskiemu serdecznie gratulujemy wyboru. Życzymy owocnej pracy i wielu ciekawych inicjatyw w nowym roku szkolnym.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego