Kto tu rządzi? Praca sołtysa i rady sołeckiej w naszej wsi – udział uczniów naszej szkoły w konkursie plastycznym

Mimo różnych trudności, które wynikają z trwającej pandemii, uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursach plastycznych. Są to konkursy organizowane w szkole oraz konkursy o zasięgu ogólnopolskim.

W minionym tygodniu poznaliśmy wyniki konkursu plastycznego organizowanego przez Szkołę Podstawową im. św. Kazimierza Jagiellończyka w Bańskiej Niżnej na temat pracy sołtysa.

Z naszej szkoły w konkursie udział udział wzięło 3 uczniów:

Aleksandra Ptak  kl. 0,

Maksymilian Morsztyn kl. 1a,

Izabella Morsztyn kl. 6a.

Na konkurs nadesłano 304 prace, więc rywalizacja była bardzo duża.

Uczestnikom dziękuję za wykonanie pięknych prac plastycznych oraz zachęcam do udziału w kolejnych konkursach.

Małgorzata Bogdał