MŁODZIEŻ PAMIĘTA .....

????????????????????????
Jak co roku, wolontariusze Szkolnego Wolontariatu Szkoły Podstawowej w Koszycach,  sprzątają groby żołnierzy poległych w walce za ojczyznę. Pomimo pandemii i ograniczeń z nią związanych Kacper Wesołowski, Filip Kisiel i Igor Rusiecki udali się na cmentarz, aby uporządkować groby i zapalić znicze przed Dniem Wszystkich Świętych. Jako opiekun Szkolnego Wolontariatu pragnę podziękować rodzicom tych uczniów za opiekę nad nimi i pomoc. Dziękuję również uczniom klasy 8b, którzy przez cały rok pamiętają o Nieznanych Żołnierzach i ich mogiłach, paląc znicze, składając wiązanki i porządkując groby.
                                                                                         Katarzyna Jaworska