Dzień Papieski – Konkursowo, Filmowo i Muzycznie…

Każdego roku w okolicach 16 października staramy się uczcić pamięć o Wielkim i Świętym Polaku, jakim niewątpliwie był Karol Wojtyła.

W tym roku zapraszamy do wspólnego świętowania XX Dnia Papieskiego. Oglądając film, który wyświetli się po kliknięciu we wskazany link dowiecie się jakie akcje związane z utrwalaniem pamięci o Janie Pawle II zostały przeprowadzone w naszej szkole; poznacie prace młodych artystów; usłyszycie słowa samego papieża wypowiedziane przez wybranych uczniów a na koniec weźmiecie udział w krótkiej muzycznej lekcji o papieżu – Polaku!

Zatem… łączcie się z naszą szkolną społecznością i świętujcie razem z nami Dzień Papieski 2020!

Aby tradycji stało się zadość publikujemy listę oraz zdjęcia laureatów przeprowadzonych konkursów papieskich.

Konkurs plastyczny: „Jan Paweł II – tak wyglądał nasz papież” (klasy 1-3)

Klasa 1a:

Krzysztof Pawełek

Klasa 8b:

Filip Kisiel

Laureatom serdecznie gratulujemy! A dla tych wszystkich, którzy pamiętają o naszym Wielkim Świętym wzywamy jego orędownictwa!

Święty Janie Pawle II, módl się za nami!!!

Katecheci