Wybraliśmy nowy Samorząd Uczniowski

11 września 2020 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W tym roku kandydowało siedmioro uczniów. Wyborcy zastanawiali się nad tym, na kogo zagłosują, czyje propozycje pomysłów i działań na nowy rok szkolny są najciekawsze. Podobnie jak w ubiegłym roku wyborcy nie zawiedli - frekwencja była wysoka.

Każdy uczeń miał wpływ na wynik wyborów. Szkolna Komisja Wyborcza czuwała nad przebiegiem wyborów i skrupulatnie przeliczyła głosy.

Oto wyniki głosowania:

PRZEWODNICZĄCA  –  Aleksandra Górak

ZASTĘPCA  –  Lena Bujakowska

ZASTĘPCA  –  Nikola Skalska

SEKRETARZ  –  Wiktoria Węgrzyn

SKARBNIK  –  Tomasz Ptasznik

Nowemu Samorządowi  Uczniowskiemu życzymy owocnej pracy i wielu ciekawych inicjatyw w roku szkolnym.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego