ROK SZKOLNY 2019/2020 JUŻ ZA NAMI

26 czerwca nastał koniec szczególnego i bardzo trudnego dla wszystkich (uczniów, rodziców, nauczycieli) roku szkolnego 2019 / 2020. Na pewno długo ten rok zapamiętamy.

W piątkowy poranek cała społeczność szkolna nie mogła się jak zwykle w takim dniu zebrać wspólnie w sali gimnastycznej, nie było gości, nie było tłumu uczniów i rodziców na korytarzach. Ze względu na zachowanie bezpieczeństwa wszyscy uczniowie, którzy przybyli do szkoły, zastosowali się do stosownych procedur i według harmonogramu - bardzo punktualnie o wyznaczonych godzinach - wchodzili klasami lub mniejszymi grupami do sal lekcyjnych, w których wychowawcy wręczyli im świadectwa.

Uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu otrzymali świadectwa z paskiem, dyplomy wzorowego ucznia oraz nagrody książkowe, a ich rodzice zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi za wzorowe wychowanie swoich pociech. Dyplomy i nagrody książkowe otrzymali także uczniowie, którzy mieli 100 % frekwencji w roku szkolnym. Wszystkie nagrody ufundowane przez Radę Rodziców sprawiły obdarowanym ogromną radość, a okolicznościowe dedykacje zapisane w książkach będą dla uczniów i ich rodziców wspaniałą pamiątką.

Uczniowie klas 4 – 8 Szkoły Podstawowej w Koszycach, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem:

Zuzanna Chadzak

100 % frekwencji

Wiktor Woźniczka – kl. 4

Filip Wendel – kl. 6b

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w nauce.

Rok szkolny 2019/2020 już za nami. Życzymy radosnych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu.