SMUTNE „POLA NADZIEI“ 2020"

Od wielu lat w kwietniu i maju każdego roku szkolnego  członkowie  Koła PCK  obdarowywali Was żółtym żonkilem zbierając datki na potrzeby Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.

Tegoroczną, 23 już akcję, przychodzi nam prowadzić w trudnym czasie. Nie możemy się spotkać z Wami, jak co roku... Nie zobaczycie naszych kwestujących wolontariuszy...

Jednak jest takie miejsce, gdzie możemy się spotkać bezpiecznie i nadal wspierać chorych w Hospicjum. To miejsce to przestrzeń wirtualna. Znacie ją, pochłania nas wszystkich  całkowicie od początku zdalnego nauczania.

Chorzy  nadal potrzebują Waszej pomocy. Wesprzyjcie ich , za zgodą i z pomocą Waszych Rodziców, choćby symboliczną złotówką.

Nr konta do tradycyjnego przelewu:

92 2490 0005 0000 4530 9034 8688

Wpłaty z dopiskiem „Puszka Pól Nadziei“. Nie zapomnijcie podać inf. , z jakiej szkoły jesteście.

Joanna  Szczęsna – opiekun Szkolnego Koła PCK