W zaczarowanym świecie zawodów - Sprzedawca

16.10.2019 r. klasy 0a, 0b  i pięciolatki udały się  do sklepu samoobsługowego Delikatesy Centrum w Koszycach w celu poznania pracy sprzedawcy.

Pani kierownik przywitała wszystkich serdecznie i oprowadziła po kolejnych stoiskach. Największym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z warzywami i owocami zwłaszcza tymi mało znanymi.

Na wycieczce dowiedziały się, że sprzedawca przyjmuje towar, co udało im się zobaczyć podczas pobytu w magazynie sklepu, przygotowuje towary do sprzedaży, układa je na półkach, dba o porządek, obsługuje kasę i wykonuje wiele innych czynności, aby klienci byli zadowoleni z zakupionych towarów i wykonanych usług.

Wszyscy pracownicy sklepu bardzo serdecznie przyjęli dzieci. Pani kierownik obdarowała każdego pysznym jabłkiem i lizakiem. Dzieci podziękowały za poczęstunek, gościnność, poświęcony czas. Miłą formą podziękowania dla wszystkich pracowników, była laurka  wręczona na ręce Pani kierownik.

Wychowawcy