Dzień Edukacji Narodowej 2019

W piątek 11 października 2019 roku w Centrum Oświatowym w Koszycach odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości oprócz dzieci, młodzieży, nauczycieli i pracowników szkoły uczestniczyli także licznie przybyli goście - przedstawiciele władz samorządowych, przedstawiciele rodziców oraz nauczyciele przebywający na emeryturze.

Po serdecznym powitaniu wszystkich zgromadzonych Pani Dyrektor przypomniała historię Dnia Edukacji Narodowej. Złożyła życzenia pracownikom Centrum Oświatowego oraz podziękowała wszystkim tym, którzy ze szkołą współpracują i wspierają naszą placówkę. Szczególne podziękowania od całej szkolnej społeczności zostały skierowane do Rady Rodziców, która dotychczas współpracowała ze szkołą, zaś życzenia owocnej współpracy otrzymała Rada Rodziców, która rozpoczyna swoją działalność w bieżącym roku szkolnym. Także Burmistrz Miasta i Gminy Koszyce na ręce Dyrekcji przekazał życzenia dla wszystkich pracowników. Serdeczne życzenia przekazali również przedstawiciele Rady Rodziców.

Następnie rozpoczęła się część artystyczna. Najpierw wystąpili mali aktorzy z klas zerowych, którzy zaśpiewali wesołe piosenki i zaprezentowali wspaniały taniec z chustą. Później na scenie pojawili się uczniowie z klas starszych (4 - 8). Recytacją wierszy i śpiewem złożyli życzenia oraz podziękowali nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły w tym szczególnym dniu.

Katarzyna Malec