Odblaskowe sprzątanie świata

27 września korzystając z ładnej pogody, uczniowie klasy II i III wraz wychowawcami, postanowili posprzątać teren wokół szkoły, aby zrealizować ideę akcji ,,Sprzątanie Świata ‘’. Każdy z uczniów chciał posprzątać choćby maleńki kawałek świata wokół siebie. Dzieci zaopatrzone w jednorazowe rękawiczki pozbierały i posegregowały śmieci do przygotowanych worków.

Nasi uczniowie dali przykład nie tylko odpowiedniego dbania o środowisko, ale też bezpiecznego poruszania się po drodze, gdyż wszyscy mieli na sobie kamizelki odblaskowe, dzięki którym byli bardziej widoczni dla mijających nas samochodów.

A. Cebula

H. Michalec