Udane występy koszyckich biegaczy

30 września 2019r w Parku Miejskim w Proszowicach odbyły się Powiatowe Eliminacje w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców. Drużyny złożone z 8 biegaczy rywalizowały w sztafecie na długości 900m. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, do końca trzymały w napięciu, a w przypadku Szkół Podstawowych o ostatecznej kolejności zadecydowała ostatnia zmiana.Bardzo dobrze spisali się nasi biegacze, uczniowie z rocznika 2007 i młodsi. Zajęli oni w swojej grupie wiekowej I miejsce  i tym samym uzyskując awans do Finału Wojewódzkiego.

Natomiast uczniowie z rocznika 2005-2006 zajęli IV miejsce. Drużynę z rocznika 2007 stanowili uczniowie: Gaik Cyprian, Kapusta Daniel, Wileczek Szymon, Gustak Damian, Pawełek Krzysztof, Książek Jakub, Czesak Filip, Nowicki Oliwier, zawodnicy rezerwowi Dziekan Adrian, Kisiel Filip, Mendalski Kacper, Pieterek Oskar i Toboła Kacper. Starsi biegacze to: Czekaj Artur, Gawron Dawid, Kalina Jakub, Mendalski Karol, Rasała Paweł, Rusiecki Igor, Zieliński Grzegorz, Marzec Patryk, zawodnikiem rezerwowym był Gustak Dominik.

Klasyfikacja końcowa biegów

rocznik 2007 i młodsi                                                    rocznik 2005-2006

I -  SP Koszyce                                                               I- SP Pałecznica

II- SP Proszowice nr 1                                                   II- SP Proszowice nr 2