• Odwiedziło nas: 2462062

WITAJ SZKOŁO W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2019/2020!

Wybiła już godzina.

Dzwonek! Rok szkolny się zaczyna.

Znów dni popłyną  pracowite

nad książką szkolną, nad zeszytem...

Życzymy Wam wszystkim na początek

szkolnego roku - samych piątek!

2 września pierwszy raz zabrzmiał szkolny dzwonek, oznajmiając  początek nowego roku szkolnego 2019/ 2020. Uroczystość inauguracji rozpoczęła się od Mszy świętej, po której dzieci i młodzież wraz z pocztem sztandarowym udali się do szkoły, gdzie w sali gimnastycznej odbyło się oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego. W uroczystości uczestniczyli także: Burmistrz Miasta i Gminy Koszyce – Pan Stanisław Rybak, Przewodniczący Rady Gminy – Pan Stefan Czarnecki, Przedstawiciele Rady Rodziców , Inspektor Oświaty – Pani Monika Molenda, Ksiądz Proboszcz – Krzysztof Dziurzyński.

Młodzież szkolna przedstawiła krótką część artystyczną z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Uczniowie upamiętnili także  80. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Do tego ważnego wydarzenia historycznego w swoim wystąpieniu nawiązała również Pani Teresa Domagała – Dyrektor Centrum Oświatowego w Koszycach. Pani Dyrektor przedstawiła organizację nowego roku szkolnego 2019/2020 oraz życzyła wszystkim uczniom i nauczycielom wielu sukcesów w roku szkolnym. Burmistrz – Pan Stanisław Rybak – złożył dzieciom, młodzieży i nauczycielom najserdeczniejsze życzenia dobrego nowego roku szkolnego obfitującego w wiele ciekawych wydarzeń.

Uczniowie pełni zapału do nauki po wakacyjnym wypoczynku udali się do sal lekcyjnych, gdzie odbyły się spotkania z wychowawcami.