ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018 / 2019

Koniec roku szkolnego to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez uczniów dni. Nastał 19 czerwca - zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Najpierw społeczność szkolna wraz z pocztami sztandarowymi uczestniczyła w uroczystej Mszy Świętej, a później w szkole w oficjalnym uroczystym zakończeniu roku szkolnego, na które przybyli zaproszeni goście i rodzice.

W obecności wszystkich zgromadzonych uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu otrzymali świadectwa z paskiem, listy pochwalne oraz nagrody książkowe, a ich rodzice zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi za wzorowe wychowanie swoich pociech. Dyplomy i nagrody książkowe otrzymali także uczniowie, którzy mieli 100 % frekwencji w roku szkolnym. Wszystkie nagrody ufundowane przez Radę Rodziców sprawiły obdarowanym ogromną radość, a okolicznościowe dedykacje zapisane w książkach będą dla uczniów i ich rodziców wspaniałą pamiątką. Podziękowania i listy gratulacyjne odebrali także przedstawiciele Rady Rodziców.

Uczniowie klas IV – VIII Szkoły Podstawowej i gimnazjaliści, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem:

Klasa IV a

Igor Nowak

Kamil Przytuła

Nikola Bartkowska

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w nauce.

Po części oficjalnej wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie otrzymali świadectwa.

Rok szkolny 2018/2019 już za nami. Radosnych i bezpiecznych wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu.