kalendarium
Poniedziałek, 2018-10-22
Imieniny:
Haliszki, Lody
kalendariummenumenupoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

poleć nas
Logo BIP
+1
+13°
+
Koszyce
Wtorek, 03
Środa   +17° +
Czwartek   +13° +
Piątek   +14° +
Sobota   +10° +
Niedziela   + -1°
Poniedziałek   + -5°
http://koszyce.szkolnastrona.pl/container/102-2152.jpg

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich gimnazjum

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum wydarzeń » Rok szkolny 2014/2015 » Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich gimnazjum

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich gimnazjum

Dnia 25 czerwca 2015r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich Gimnazjum w Centrum Oświatowym w Koszycach. W części oficjalnej absolwenci piosenką i wierszem podziękowali nauczycielom, rodzicom i pracownikom obsługi  za trud, jaki włożyli w ich wychowanie i nauczanie. W trakcie uroczystości młodzież uroczyście przekazała  sztandar młodszym rocznikom i złożyła ślubowanie, w którym zobowiązała się do godnego reprezentowania szkoły. 

Głos zabrali również uczniowie  klas II, którzy pożegnali swoich starszych kolegów oraz wręczyli im pamiątkowe upominki z przesłaniem na kolejne lata nauki. Wyróżniający się absolwenci w konkursach przedmiotowych, zawodach sportowych otrzymali  dyplomy, nagrody książkowe, statuetki i upominki oraz  nagrody rzeczowe za swoją pracę na rzecz szkoły.

W części artystycznej  w humorystyczny sposób przedstawili upersonifikowaną "szkołę", która przypomniała im  początkowe i kolejne lata ich  nauki w naszym Gimnazjum.

Uwieńczeniem całej uroczystości był występ Kamila i Jakuba, którzy piosenką jeszcze raz podziękowali wszystkim pedagogom za ich ciężką  pracę.

Były kwiaty, uśmiechy wdzięczności i łzy wzruszenia. 26 czerwca trzecioklasiści odebrali świadectwa i pożegnali szkołę, obiecując odwiedziny już we wrześniu.

                                                                                                                      M.Witek

Opracowanie: szkolnastrona.pl