Środa, 2018-09-26

Zajęcia otwarte w klasie I

Jesteś tu: » Strona główna » Zajęcia otwarte w klasie I

Zajęcia otwarte w klasie I

W czwartek 15.12.2017r. w klasie I  odbyły się zajęcia otwarte, których celem  było wykonanie ozdób świątecznych wspólnie z mamą, tatą lub z babcią, przybliżenie tradycji bożonarodzeniowych jakie są kultywowane w domach rodzinnych dzieci oraz wspólne udekorowanie wykonanymi ozdobami sali lekcyjnej i klasowej choinki.

Wszyscy z ogromnym zaangażowaniem zabrali się do pracy. Powstały przepiękne  bombki wykonane z płatków kosmetycznych  pod kierunkiem pani Renaty Kozioł. Największą radość z zajęć otwartych okazały  same dzieci, dla których obecność mamy, taty czy babci w szkole miały  wyjątkową wartość. Radość ze wspólnie wykonanej pracy towarzyszyła również licznie przybyłym na zajęcia gościom. Po raz kolejny udało się spędzić miło czas w świątecznej atmosferze.

Helena Michalec