Środa, 2018-09-26

Świątecznie i sportowo

Jesteś tu: » Strona główna » Świątecznie i sportowo

Świątecznie i sportowo

19.12.2017r w na hali sportowej Centrum Oświatowego w Koszycach odbył się Noworoczny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Chłopców dla uczniów  Szkoły Podstawowej. Do rozgrywek przystąpiło 30 uczniów. Turniej rozgrywany był systemem rosyjskim. Mecze toczone  w szybkim tempie, przysporzyły uczestnikom wielu sportowych  emocji.

O wyniku kilu pojedynków  musiał decydować  dodatkowy trzeci  set. Fundatorem nagród w postaci pamiątkowych pucharów, dyplomów oraz medali była Rada Rodziców przy Centrum Oświatowym oraz Dyrekcja Szkoły za co serdecznie  dziękuję. Uczestnikom turnieju wręczone zostały również nagrody za Szkolne Eliminacje w Tenisie Stołowym, które rozgrywane były na przełomie października i listopada. Pamiątkowe  medale, puchary i dyplomy wręczyli pani Barbara Morsztyn- przedstawiciel Rady Rodziców i pani Dyrektor Centrum Oświatowego w Koszycach- Teresa Domagała.

Klasyfikacja końcowa Noworocznego Turnieju Tenisa Stołowego:

I miejsce-Wilk Mateusz

II miejsce – Zając Bartosz

III miejsce – Rasała Paweł

Klasyfikacja końcowa Szkolnych Eliminacji w Tenisie Stołowym:

I miejsce - Rasała Paweł

II miejsce – Wilk mateusz

III miejsce – Marzec Patryk

Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy zajętych miejsc i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Marek Szymański