kalendarium
Środa, 2018-10-24
Imieniny:
Arety, Marty
kalendariummenumenupoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

poleć nas
Logo BIP
+1
+13°
+
Koszyce
Wtorek, 03
Środa   +17° +
Czwartek   +13° +
Piątek   +14° +
Sobota   +10° +
Niedziela   + -1°
Poniedziałek   + -5°
http://koszyce.szkolnastrona.pl/container/102-2152.jpg

Integracyjne spotkanie mikołajkowo - opłatkowe już za nami.

Jesteś tu: » Strona główna » Integracyjne spotkanie mikołajkowo - opłatkowe już za nami.

Integracyjne spotkanie mikołajkowo - opłatkowe już za nami.

Jak co roku Towarzystwo Przyjaciół Dzieci oddział w Koszycach organizuje w Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha spotkanie mikołajowe w którym biorą udział najmłodsi uczniowie ze szkół w Koszycach i Książnicach Wielkich, dzieci niepełnosprawne wraz z rodzicami oraz zaproszeni goście. W tym roku takie spotkanie odbyło się 14 grudnia.

Pani Julia Drążkiewicz – Prezes Zarządu Gminnego TPD, składając wszystkim zgromadzonym uczestnikom spotkania życzenia, wyraziła szczególną wdzięczność i podziękowania dla Pana Stanisława Rybaka – wójta  Gminy za wieloletnią pomoc finansową i organizacyjną na rzecz działalności TPD, oraz za okazywane wielkie serce dzieciom. Wyraziła również wdzięczność dla wszystkich, którzy wspierają działalność Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Spotkaniu towarzyszyła miła i rodzinna atmosfera. Punktem kulminacyjnym spotkania były prezenty od Św. Mikołaja. Spotkanie uświetniła część artystyczna przygotowana przez dzieci z Centrum Oświatowego w Koszycach oraz Szkoły Podstawowej w Książnicach Wielkich. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania.

 

                                                         Opiekunowie kół TPD 

Opracowanie: szkolnastrona.pl