Niedziela, 2018-06-24

Wolontariusze zwierzętom

Jesteś tu: » Strona główna » Wolontariusze zwierzętom

Wolontariusze zwierzętom

15 października Szkolny Wolontariat rozpoczął akcję pomocy dla podopiecznych fundacji Corde Canis. Pomoc polegała na zbiórce karmy dla psów i kotów. 4 grudnia odbył się finała tej akcji. Zebraną karmę przekazaliśmy na ręce Państwa Beaty i Mariusza Kwiecień prowadzacych fundację i schronisko.

Pani Beata opowiedziałą wolontariuszom i uczniom naszej szkoły o działalności fundacji, o adopcjach i podopiecznych schroniska. Duże wrażenie na uczniach zrobił pies o imieniu Sziwa, który przebywa w schronisku od kilku miesiecy.

Szkolny Wolontariat dziękuje wszystkim Rodzicom i uczniom, którzy włączyli się w zbiórke karmy i zachęca do dalszej współpracy.

Katarzyna Jaworska