Czwartek, 2018-01-18
Beatrycze, Małgorzaty

Podsumowanie projektu "Ja w to nie wchodzę"

Jesteś tu: » Strona główna » Podsumowanie projektu "Ja w to nie wchodzę"

Podsumowanie projektu "Ja w to nie wchodzę"

30 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyło się podsumowanie projektu pod nazwą „Ja  w to nie wchodzę”. Pomysłodawcą projektu i organizatorem spotkania było Towarzystwo Przyjaciół Dzieci wraz z Prezesem Zarządu Panią Urszulą Kucharską. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele szkół z Ostrowa, Klimontowa, Sierosławic i  Koszyc z opiekunami.

Podczas spotkania zostały zaprezentowane prace plastyczne uczniów pokazujące, że nie akceptują oni palenia papierosów, picia alkoholu i zażywania narkotyków. Uczniowie wzięli udział w zabawach, grach i konkursach, których treści nawiązywały do tematyki spotkania. Dla wszystkich uczestników przygotowany był mały poczęstunek. Uczniowie otrzymali drobne upominki za wykonanie prac w konkursie plastycznym. Z pewnością dla wszystkich uczestników był to czas miło i pożytecznie spędzony.

Panu Stanisławowi Nowakowi serdecznie dziękujemy za akompaniament.