Środa, 2018-09-26

Dzień Marchewki w przedszkolu

Jesteś tu: » Strona główna » Dzień Marchewki w przedszkolu

Dzień Marchewki w przedszkolu

W dniu 3 10 2017 obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Marchewki.

Był to bardzo zdrowy dzień pomarańczowy. W tym dniu królowała oczywiście marchewka. W grupach prowadzone były pogadanki na temat zdrowego odżywiania i jedzenia warzyw, w tym marchwi, zwrócona była uwaga na to jak wiele potrzebnych do prawidłowego rozwoju witamin ma marchew i inne warzywa.

W naszym jadłospisie znalazły się tego dnia marchewkowe przekąski oraz sok z marchewki. Dzień ten obfitował w radość i uśmiech na twarzach przedszkolaków, pewnie te pomarańczowe witaminy miały też w tym swój udział, a więc Drodzy Rodzice wskazówka dla Was zachęcajmy dzieci do jedzenia świeżych warzyw.

Wszyscy świetnie się bawili i marchewkę polubili.

Maria Bieniek

Renata Kasperek