Środa, 2017-12-13
Dalidy, Juliusza

DO WIDZENIA SZKOŁO! WITAJCIE WAKACJE!

Jesteś tu: » Strona główna » DO WIDZENIA SZKOŁO! WITAJCIE WAKACJE!

DO WIDZENIA SZKOŁO! WITAJCIE WAKACJE!

Koniec roku szkolnego to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez uczniów dni. Nastał 23 czerwca - zakończenie roku szkolnego 2016 / 2017. Najpierw społeczność szkolna uczestniczyła w uroczystej Mszy Świętej, a później w szkole w oficjalnym uroczystym  zakończeniu roku szkolnego, na które, oprócz uczniów, przybyli zaproszeni goście i rodzice.

W obecności wszystkich zgromadzonych uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu otrzymali świadectwa z paskiem i nagrody książkowe, a ich rodzice zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi za wzorowe wychowanie swoich pociech. Nagrody książkowe otrzymali także uczniowie, którzy mieli 100 % frekwencji w roku szkolnym. Wszystkie nagrody sprawiły obdarowanym ogromną radość, a okolicznościowe dedykacje zapisane w książkach będą dla uczniów i ich rodziców wspaniałą pamiątką.

Podczas uroczystości Dyrekcja Centrum Oświatowego przekazała specjalnie przygotowane podziękowania dla osób, które w sposób szczególny wspierają naszą szkołę w różnych działaniach i aktywnie z nią współpracują.

Podziękowania i listy gratulacyjne odebrali także Dyrektor Centrum Oświatowego – Pan Ryszard Kłos i Wicedyrektor – Pani Helena Michalec, których kadencja kończy się w bieżącym roku szkolnym.

Po części oficjalnej wszyscy uczniowie udali się z wychowawcami do klas, gdzie  otrzymali świadectwa.

A potem… już tylko: DO WIDZENIA SZKOŁO! WITAJCIE WAKACJE!

Katarzyna Malec