Środa, 2017-12-13
Dalidy, Juliusza

WSZYSTKO MA SWÓJ CZAS – POŻEGNANIE GIMNAZJALISTÓW Z KLAS TRZECICH

Jesteś tu: » Strona główna » WSZYSTKO MA SWÓJ CZAS – POŻEGNANIE GIMNAZJALISTÓW Z KLAS TRZECICH

WSZYSTKO MA SWÓJ CZAS – POŻEGNANIE GIMNAZJALISTÓW Z KLAS TRZECICH

21 czerwca 2017 roku  odbyło się w naszej szkole uroczyste pożegnanie uczniów klas  trzecich Gimnazjum. Młodzi ludzie pod opieką swoich wychowawców i nauczyciela muzyki przygotowali program artystyczny, który uświetnił tę uroczystość. W wierszu i piosence zaprezentowali się rodzicom oraz  szkolnej społeczności,  podziękowali za wspólnie przeżyty czas.

W oczach gimnazjalistów opuszczających mury naszej szkoły pojawiła się niejedna łza. Ale przecież: „Ważne są  te dni, których jeszcze nie znamy”. Życzymy uczniom kończącym naukę w Gimnazjum wielu sukcesów w kolejnym etapie edukacji.

Podczas uroczystości uczniom zostały wręczone nagrody za osiągnięcia w nauce, sporcie oraz we wszystkich konkursach, w których brali udział w bieżącym roku szkolnym.

Katarzyna Malec, Joanna Szczęsna i Stanisław Nowak