Środa, 2017-12-13

W grodzie Kraka

Jesteś tu: » Strona główna » W grodzie Kraka

W grodzie Kraka

Pod takim hasłem w dniu 05 czerwca dzieci z oddziałów przedszkolnych  wybrały sie na wycieczkę do Krakowa zorganizowaną z okazji Dnia Dziecka. Najpierw odwiedziliśmy  Smoka Wawelskiego, a potem poszliśmy na dziedziniec Zamku Królewskiego.

Następnie udaliśmy się do Centrum Nauki i Zabawy Klockoland.  Na powierzchni ponad 700 m² przygotowano szereg atrakcji dla dzieci. W trzech strefach: interaktywnej, kreatywnej zabawy i warsztatowej. Najmłodsi mogli  m.in. zapoznać się z działaniem robotów i pojazdów, zbudować własne konstrukcje oraz zobaczyć gotowe, tematyczne eksponaty. Wszystko wykonane przy użyciu klocków LEGO. My budowaliśmy z klocków smoka, który mógł poruszać skrzydłami. Czas spędzony w Klockolandzie upłynął bardzo szybko. Ostatnim punktem naszej wizyty w Krakowie był posiłek w McDonaldzie i szaleństwo na zjeżdżalni.

Zmęczeni, pełni wrażeń  wróciliśmy do domu. Ten wyjazd był naprawdę udany.

Anna Muter