kalendarium
Środa, 2018-11-21
Imieniny:
Janusza, Marii
kalendariummenumenupoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

poleć nas
Logo BIP
+1
+13°
+
Koszyce
Wtorek, 03
Środa   +17° +
Czwartek   +13° +
Piątek   +14° +
Sobota   +10° +
Niedziela   + -1°
Poniedziałek   + -5°
http://koszyce.szkolnastrona.pl/container/102-2152.jpg

Rok szkolny 2014/2015

Jesteś tu: » Strona główna » Archiwum wydarzeń » Rok szkolny 2014/2015

Piątek 26 czerwca, to dzień długo wyczekiwany  przez  uczniów. Uroczysta msza święta, a następnie spotkanie całej społeczności szkolnej na sali gimnastycznej, to już tradycja w naszej szkole. Podsumowanie roku przez Pana Dyrektora Ryszarda Kłosa, przemówienia zaproszonych gości, rozdanie świadectw z wyróżnieniem. Tak przebiegała uroczystość zakończenia roku szkolnego. Na koniec pozostało tylko spotkanie z wychowawcą, odebranie świadectw i…..WITAJCIE WAKACJE!!!  Wszystkim życzymy pięknej pogody, udanego wypoczynku!! Do zobaczenia we wrześniu!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015
czytaj więcej

„Gramy dla pokoju”- pod takim hasłem 19 czerwca w proszowickim Centrum Kultury i Wypoczynku odbył się Festiwal Teatralny. Festiwal został zorganizowany w ramach projektu „Edukacja kulturowa społeczności małopolski poprzez cykl warsztatów artystycznych -PEACEPAINTING w Polsce i Norwegii”, ale tym razem młodzi artyści przedstawili swoje talenty na scenie.

 Gramy dla pokoju
czytaj więcej

W dniach 29.05 – 07.06. 2015r. uczestniczyliśmy we wspaniałej wycieczce. Przez Niemcy, Szwecję i Danię dotarliśmy do Norwegii. Naszą podróż przez kraj skandynawski rozpoczęliśmy od zwiedzania niesamowitej stolicy – Oslo, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć m.in. Operę, dzieła Muzeum Narodowego oraz kolekcję w Muzeum Munka … i tu niespodzianka

Zachwyceni krainą fiordów zapraszamy do naszego „Dziennika z podróży”
czytaj więcej

Dnia 25 czerwca 2015r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich Gimnazjum w Centrum Oświatowym w Koszycach. W części oficjalnej absolwenci piosenką i wierszem podziękowali nauczycielom, rodzicom i pracownikom obsługi  za trud, jaki włożyli w ich wychowanie i nauczanie. W trakcie uroczystości młodzież uroczyście przekazała  sztandar młodszym rocznikom i złożyła ślubowanie, w którym zobowiązała się do godnego reprezentowania szkoły. 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich gimnazjum
czytaj więcej

Zgodnie z tradycją, dzień przed zakończeniem roku szkolnego,  odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas szóstych. Kolejny rocznik opuścił mury naszej szkoły. Dwudziestu sześciu absolwentów pożegnało swoich nauczycieli, koleżanki i kolegów. W gimnazjum życzymy im wielu sukcesów! A na kolejne lata niech przesłaniem będą dla nich słowa wiersza E. Szelburg-Zarembiny „Przed pomnikiem Wielkiego Człowieka” 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klasy szóstej
czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl