kalendarium
Środa, 2018-09-26
Imieniny:
Cypriana, Justyny
kalendariummenumenupoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

poleć nas
Logo BIP
+1
+13°
+
Koszyce
Wtorek, 03
Środa   +17° +
Czwartek   +13° +
Piątek   +14° +
Sobota   +10° +
Niedziela   + -1°
Poniedziałek   + -5°
http://koszyce.szkolnastrona.pl/container/102-2152.jpg

Obchody 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Jesteś tu: » Strona główna » Obchody 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Kolejne działanie w naszej szkole związane z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości  miało miejsce 8 czerwca 2018 roku i była to długo wyczekiwana Noc Niepodległości. Późnym popołudniem większość uczniów Centrum Oświatowego w Koszycach  spotkała się, by wspólnie i w miłej atmosferze spędzić  wolny czas. Uczniowie młodszych klas fantastycznie  bawili się, uczestnicząc w grze terenowej pt. ,,Polska”. 

Noc Niepodległości
czytaj więcej

W dniu  27 maja 2018 w Koszycach odbył się Koszycki Bieg Niepodległości. To kolejna z inicjatyw realizowanych przez naszą szkołę dla uczczenia 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Koszycki Bieg Niepodległości
czytaj więcej

24 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbędzie się  kolejne  działanie w ramach obchodów setnej  rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości – warsztaty z przedstawicielem IPN. Będzie to lekcja historii dla każdego, przeprowadzona przez  Pana dr Pawła Naleźniaka. Każdy uczestnik warsztatów będzie miał możliwość poszerzyć swoją wiedzę na temat drogi Polski do Niepodległości.

czytaj więcej

To kolejne działanie przeprowadzone w Centrum Oświatowym w Koszycach  w celu upamiętnienia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.  24 kwietnia uczniowie i młodzież  naszej szkoły wzięli  udział w warsztatach historycznych, które prowadził pracownik Instytutu Pamięci Narodowej z Krakowa Pan dr Paweł Naleźniak.  

Warsztaty historyczne ,,Droga do Niepodległości”
czytaj więcej

Wielki Test  o Polsce - kolejna  akcja patriotyczna w ramach Obchodów 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę - odbyła się 27 marca w naszej szkole. Test został przygotowany w czterech  wersjach: dla przedszkolaków i klas 0 – III, dla uczniów klas 4 - 6, dla uczniów klas 7 i gimnazjalistów oraz dla osób dorosłych. 

 Dobra zabawa i  sprawdzian - Wielki Test o Polsce w naszej szkole
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 |

Opracowanie: szkolnastrona.pl