kalendarium
Niedziela, 2018-06-24
Imieniny:
Danuty, Jana
kalendariummenumenupoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony przez kliknięcie w link poleć nas.

poleć nas
Logo BIP
+1
+13°
+
Koszyce
Wtorek, 03
Środa   +17° +
Czwartek   +13° +
Piątek   +14° +
Sobota   +10° +
Niedziela   + -1°
Poniedziałek   + -5°
http://koszyce.szkolnastrona.pl/container/102-2152.jpg

Strona główna

Jesteś tu: » Strona główna

 

 

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY 
INFORMACJA ADMINISTRATORA
O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Szanowni Państwo - informujemy, że administratorem Waszych danych osobowych jest
Dyrektor Centrum Oświatowego  w Koszycach
z siedzibą przy ulicy Curie-Skłodowskiej 4a, 32-130 Koszyce
i są one podawane w celu realizacji usług świadczonych
przez naszą jednostkę.

Informujemy, że:
1.Macie prawo do żądania od administratora dostępu do Waszych danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania,

a także prawo do przenoszenia danych.
2.Dane osobowe będą przechowywane przez okres wynikający z przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach.
3.Macie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
4.Podstawę prawną przetwarzania Waszych danych stanowi art. 6 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), tzn. dane będą przetwarzane na podstawie Waszej zgody albo na podstawie przepisów prawa.

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018


Dziś 24 czerwca, zaczynamy długo wyczekiwane wakacje. Po trudnych 10 miesiącach w końcu mamy czas na odpoczynek. Wczoraj oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny, a dziś możemy poświęcić cały wolny czas na rzeczy, które lubimy robić najbardziej. 

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
czytaj więcej

Tradycyjnie już, dzień przed oficjalnym zakończeniem roku  szkolnego odbyło się  w naszej szkole uroczyste pożegnanie klasy III gimnazjum. W uroczystości udział wzięli: Dyrekcja Centrum Oświatowego, nauczyciele, rodzice i uczniowie młodszych klas.

Pożegnanie klasy III gimnazjum
czytaj więcej

Kilkanaście dni przed zakończeniem roku szkolnego grupa uczniów z klas 5 – 7 szkoły podstawowej wraz z opiekunami udała się na czterodniową wycieczkę nad Morze Bałtyckie. Naszym miejscem zakwaterowania była Jastrzębia Góra. Tutaj udawaliśmy się na codzienne wieczorne spacery na plażę oraz uczyliśmy się piosenek śpiewanych przez rodowitych Kaszubów.

Wspomnienia z wycieczki nad morze
czytaj więcej

W dniach od 11 do 13 VI 2018 roku grupa czterdziestu trzech uczniów naszego gimnazjum uczestniczyła w zorganizowanej przez panią Małgorzatę Witek wycieczce do europejskich stolic - Budapesztu, Wiednia oraz Bratysławy.

Z Koszyc wyruszyliśmy o godz. 3:30. Mimo niewyspania, humor w autobusie wszystkim dopisywał.

Trzy stolice - wycieczka gimnazjalistów
czytaj więcej
 Sukcesy i osiągnięcia sportowe  chłopców  w roku szkolnym 2017-2018
czytaj więcej

15 czerwca w  naszej szkole odbył się Turniej Szachowy kończący realizację projektu „Edukacja przez szachy w szkole" dla klas trzecich szkoły podstawowej. W turnieju wzięli udział wszyscy uczniowie klas trzecich oraz uczniowie klasy drugiej i pierwszej, którzy najlepiej opanowali grę w szachy.             

Turniej Szachowy  - na zakończenie
czytaj więcej
czytaj więcej

13.06.2018 roku Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC opublikowała listę rankingową gimnazjalistów, którym przyznała stypendium „Marzenie o nauce”. W gronie osiemdziesięciu osób z całej Polski, w tym 7 z Małopolski znalazła się uczennica naszego gimnazjum - Julia Duda.

Julia pozytywnie przeszła dwuetapowy proces rekrutacji, w którym mogli wziąć uczniowie będący laureatami/finalistami olimpiad lub konkursów przedmiotowych, a ich średnia ocen była nie mniejsza niż 4,5. 

JULIA DUDA STYPENDYSTKĄ FUNDACJI EFC!
czytaj więcej

Pod takim hasłem 29 maja 2018r w Szkole Podstawowej w Książnicach Wielkich został zorganizowany Dzień Dziecka.   Było to pierwsze z zadań realizowane przez TPD oddział Koszyce w ramach projektu współfinansowanego przez Urząd Gminy w Koszycach.

„Dla Niepodległej”
czytaj więcej

Dnia 5 czerwca 2018 roku Starszaki z naszego Przedszkola, odwiedziły Centrum Nauki i Zabawy – Klockoland w Krakowie. 13 czerwca śladami młodszych kolegów do klockolandii udały się dzieci z oddziałow przedszkolnych 0a i 0b. Dzieciaki pod okiem opiekuna konstruowały ciekawe budowle i oglądały prace z klocków na wystawie. Największą jednak atrakcją był czas spędzony w sali zabaw, gdzie sterowały robotami i innymi budowlami zrobionymi z klocków Lego.

Przedszkolaki w Klockolandzie
czytaj więcej

8 czerwca 2018 r. Biblioteka Szkolna w Koszycach miała przyjemność gościć firmę „KALANDER” , która przeprowadziła edukacyjne warsztaty papiernicze dla dzieci naszej szkoły. Lekcja edukacyjna pt. „Jak powstaje papier? Czerpanie papieru, historia piśmiennictwa” uświadomiła  zgromadzonym iż papier – chociaż nie jest wynalazkiem naszych czasów – wciąż pełni bardzo ważną rolę i dzięki niemu wiele cennych informacji przetrwało do dziś.

Edukacyjne Warsztaty Papiernicze
czytaj więcej

W Przedszkolu w dniach 6 i 7 czerwca odbyły się uroczystości  z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której grupy zaprezentowały swój program taneczno – wokalno - recytatorski.
Po występie były życzenia, całusy, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw.

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu
czytaj więcej

Opracowanie: szkolnastrona.pl