Mikołajki na sportowo

Ale było radości, śmiechu i entuzjazmu w oczach dzieci, które z samego rana 6 grudnia na sali gimnastycznej przystąpiły do zmagań sportowych. A jakie okrzyki !!! Aż miło było posłuchać i zobaczyć ten rozentuzjazmowany tłum uczniów klas 1-3.

Uczniowie z klasy 1a, 1b, 2a, 2b rywalizowały ze sobą na torach przeszkód. W pięciu wyścigach najlepsi okazali się uczniowie klasy 1b.  Jednak pozostali nie dawali za wygraną. Każdy dawał z siebie wszystko. Nikt nie pozostawał w tyle. Co chwilę było słychać gorący doping, więc jak się tu nie starać, tym bardziej, że do boju każdą drużynę zagrzewały też panie wychowawczynie.

Po wyścigach przyszedł czas na piłkę nożną. Teraz swoje przysłowiowe pięć minut mieli uczniowie z klas trzecich. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców nie mieli sobie równych.

Zmaganie sportowe najmłodszych zakończyły się jak na dzień mikołajek przystało słodkim upominkiem, o który postarała się dyrekcja szkoły.

Ewa Lotko, Anna Muter