Półfinał Wojewódzki w Tenisie Stołowym Chłopców

10.04.2024r w CKiS w Skawinie odbyły się Półfinały Wojewódzkie  w Tenisie Stołowym Indywidualnym Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. W rozgrywkach na tym szczeblu nie zabrakło również uczniów naszej szkoły.

Uczniowie: Kawecki Sandy, Morsztyn Maksymilian i Zuwała Wojciech  mieli możliwość rywalizowania przy stołach pingpongowych z rówieśnikami, którzy reprezentowali powiaty:  krakowski ziemski, wielicki i bocheński. Dużym sukcesem zakończył się występ koszyckich uczniów. Kawecki Sandy, Morsztyn Maksymilian, Wojciech Zuwała uplasowali się na miejscach 17-19.

W turnieju startowało 24 zawodników. Jak sami uczniowie stwierdzili, możliwość uczestnictwa w tym turnieju był dużym przeżyciem. Naszym zawodnikom gratulujemy uzyskanych wyników oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Marek Szymański