Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego

29.01.2024r w hali sportowej Centrum Oświatowego w Koszycach odbyły się Powiatowe Eliminacje w Tenisie Stołowym Indywidualnym  Chłopców i Dziewcząt  w ramach Igrzysk Dzieci. Do sportowych zmagań przystąpiły drużyny ze szkół z Niegardowa (6 uczniów), Łętkowic (4 uczniów i 3 uczennice) , Rzędowic (3 uczniów i 3 uczennice), Koszyc (11 uczniów), Glewca  (1 uczennica).

Zawodnicy grali systemem ,,do dwóch przegranych”. Każdy set rozgrywany był do 11pkt. O wygranym meczu decydowały dwa wygrane sety. Pierwszych sześciu zawodników i zawodniczek uzyskało awans bezpośredni do półfinału wojewódzkiego, natomiast zawodnicy z 7 i 8 miejsca są zawodnikami rezerwowymi. Z naszej szkoly do zawodów półfinałowych awans uzyskali Zuwała Wojciech oraz Kawecki Sandy. Natomiast Konderak Wiktor i Karwala Seweryn są zawodnikami rezerwowymi.

Klasyfikacja końcowa turnieju chłopcy:

I miejsce Łyduch Szymon - Rzędowice

II miejsce Zuwała Wojciech - Koszyce

III miejsce Ulicki Oliwier - Łętkowice

IV miejsce Mazurek Antoni - Łętkowice

V miejsce Popek Bartosz - Rzędowice

VI miejsce Kawecki Sandy – Koszyce

Klasyfikacja końcowa turnieju dziewczęta:

I miejsce Wiecha Magda - Łętkowice

II miejsce Mazurek Magda - Rzędowice

III miejsce Leżuch Wiktoria - Rzędowice

IV miejsce Mazurek Maria - Łętkowice