Piłkarski turniej w Biórkowie Wielkim

W dniu 26.09.2023 roku na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej w Biórkowie Wielkim odbył się turniej piłki nożnej chłopców. Turniej ten, obok Biegu Sztafetowego z Koniuszy do Proszowic,  jest sportową imprezą upamiętniającą 79 Rocznicę Utworzenia Rzeczpospolitej Partyzanckiej.

Również w tym roku w turnieju nie zabrakło reprezentacji ze Szkoły Podstawowej w Koszycach.Do piłkarskich zmagań przystąpiły drużyny ze szkół: Radziemic, Więcławic Koszyc, Niegardowa, Biórkowa Wielkiego, Glewca, Książnic Wielkich i Rzędowic .Poziom piłkarskich zmagań stał na wysokim poziomie,  a o wyniku niektórych spotkań decydowały rzuty karne.  Nasi uczniowie w końcowej klasyfikacji zajęli 5 miejsce. Drużynę z Koszyc stanowili uczniowie: Rusiecki Aleks, Pyzdek Alan, Kakuba Filip, Woźniczka Wiktor, Kawecki Simone, Gajówka Michał, Machnik Filip, Malczak Karol, Malczak Maksymilian, Kawecki Sandy, Badura Antoni.  Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce SP Więcławice

II miejsce SP Glewiec

III miejsce SP Rzędowice

IV miejsce SP Biórków Wielki

V miejsce SP Koszyce

VI miejsce SP Książnice Wielkie

VII miejsce SP Radziemice

VIII miejsce SP Niegardów

Naszym uczniom gratulujemy zajętego miejsca i życzymy sukcesów sportowych.