• Odwiedziło nas: 2461963

Wybraliśmy nowy Samorząd Uczniowski

11 września 2019 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie, którzy zgłosili swoje kandydatury, uczestniczyli w kampanii wyborczej. Przygotowali ciekawe plakaty promujące propozycje swoich pomysłów i działań na rok szkolny 2019/2020.

Wyborcy z zainteresowaniem oglądali plakaty i zastanawiali się nad tym, na kogo zagłosują. W dniu wyborów ustawiła się kolejka chętnych do oddania swojego głosu. Podobnie jak w ubiegłym roku wyborcy nie zawiedli - frekwencja była wysoka. Każdy otrzymał kartę do głosowania i miał wpływ na wynik wyborów. Szkolna Komisja Wyborcza składająca się z przedstawicieli uczniów czuwała nad przebiegiem wyborów i skrupulatnie przeliczyła głosy.

Oto wyniki głosowania:

PRZEWODNICZĄCA  –  Maria  Pawełek

ZASTĘPCA  –  Natalia  Rasała

ZASTĘPCA  –  Wiktoria  Gajówka

SEKRETARZ  –  Wiktoria Węgrzyn

SKARBNIK  –  Nikodem Bujakowski

Nowemu Samorządowi  Uczniowskiemu życzymy owocnej pracy i wielu ciekawych inicjatyw w roku szkolnym.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego