„Bombka Choinkowa”- wyniki konkursu

Kolejny już rok uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie na Najpiękniejszą Bombkę Choinkowa organizowanym przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach. W tym roku do udziału w konkursie zostało przekazanych 61 prac, które były bardzo barwne, kolorowe i oryginalne.

Cieszymy się bardzo, że spośród wielu prac została doceniona praca naszych uczniów i nagrodzono 5 bombek w różnych kategoriach wiekowych:

Kategoria przedszkole:

I miejsce - Oliwia Górak

Klasy I – III:

I miejsce - Weronika Szczęsna

II miejsce  - Michał Gajówka

III miejsce - Małgorzata Gwóźdź

Klasy IV – VI

I miejsce - Gabriela Przybylska

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo serdecznie dziękuję za udział i oraz zaangażowanie i oczywiście gratuluję nagrodzonym, którzy wytrwale biorą udział w wielu konkursach. Ale, jak widać, zawsze warto.

Po nowym roku na nagrodzonych czekają w szkole małe upominki a dla każdego  uczestnika ….

Wystawę wszystkich prac można oglądać w Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach.

Małgorzata Bogdał