I ty mogłeś zostać Świętym Mikołajem...

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy kolejny raz przyłączyli się do akcji „I ty możesz zostać Świętym Mikołajem...“.

Dnia 20 grudnia b.r. przekazaliśmy wychowankom Domu Dziecka w Kazimierzy Wielkiej słodkie upominki. Mamy  nadzieję, że ten skromny podarunek choć trochę umili waszym rówieśnikom świąteczny czas i pozwoli poczuć się radośniej.

Wyrazy wdzięczności kieruję też do wszystkich, którzy zakupili tradycyjne kartki świąteczne. Dochód z ich sprzedaży (145 zł) przekazaliśmy Stowarzyszeniu Sursum Corda, którego podopiecznymi są chorzy i niepełnosprawni.

Powyższe akcje są dowodem na to, że... Mikołajem może zostać każdy!

Wystarczy odrobina chęci i dobre serce J.

Opiekun Szkolnego Koła PCK  -  Joanna Szczęsna