Witamy Nowy Rok na Sportowo

Tradycją, która na stałe wkomponowała się w życie sportowe szkoły stał się Noworoczny Turniej Tenisa Stołowego Chłopców. W tym roku turniej ten został zorganizowany we wcześniejszym terminie ze względu na dość napięty kalendarz imprez szkolnych. Turniej ten z roku na rok cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Z roku na rok liczba uczniów, którzy chętnie grają w tenisa zarówno w Szkolnej Lidze Tenisa Stołowego, jak  i Turnieju Noworocznym rośnie. W tym roku w kategorii  chłopców - Szkoła Podstawowa  w Turnieju Noworocznym wzięło udział 27 uczniów, a w kategorii chłopcy Gimnazjum  i SP klasy VII, VII 18 uczniów. Uczniowie w obydwu grupach rywalizowali do dwóch przegranych meczów. Mecze były bardzo wyrównane, zacięte,  obfitowały w wiele niespodziewanych rozstrzygnięć. Na koniec Turnieju przedstawiciele Rady Rodziców p. Mateusz Kisiel, Barbara Morsztyn oraz pani dyrektor  Anna Król  wręczyli  zwycięzcom turnieju pamiątkowe puchary. Uczniowie otrzymali również  puchary oraz pamiątkowe medale za udział w Szkolnej Lidze Tenisa Stołowego. Turniej toczony był w  przyjemnej, sportowej, świątecznej atmosferze.

Klasyfikacja końcowa Noworocznego Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców 2018/2019

Szkoła Podstawowa                                                             Gimnazjum

1. 1.      I miejsce - Zając Bartek                                           I miejsce - Wilk Mateusz
  2. 2.      II miejsce - Rusiecki Igor                                         II miejsce – Buczek Michał
  3. 3.      III miejsce – Nowicki Oliwier                                III miejsce – Przytuła Kamil

Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału i zajętych miejsc  i zapraszamy do udziału w Feryjnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców 12 stycznia 2019r.

Marek Szymański