Budki lęgowe dla ptaków gotowe

We wrześniu 2018 roku  wolontariusze Centrum Oświatowego w Koszycach podjęli inicjatywę wykonania i zawieszenia budek lęgowych dla ptaków. Zainteresowanie i zaangażowanie uczniów naszej szkoły w to przedsięwzięcie  było bardzo duże. Finał akcji odbył się 24 listopada 2018 r. Z pomocą strażaków  OSP w Koszycach wolontariusze zawiesili 25 budek lęgowych dla ptaków na placu targowym i w pobliskim parku.

Serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie akcji opiekunowie Szkolnego Wolontariatu i wolontariusze składają Prezesowi Ochotniczej Straży Pożarnej panu Krzysztofowi Kabzińskiemu oraz strażakom Jakubowi Pokigo i Adrianowi Turek.

K. Jaworska i M. Witek