Poczty Sztandarowe na uroczystej Mszy św. w intencji Ojczyzny

11 listopada 2018 roku to wyjątkowa data dla każdego Polaka. To dzień, kiedy wspólnie świętujemy 100. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wyrazem naszej wdzięczności za 100 lat Niepodległości była uroczysta Msza św., w której razem ze społecznością lokalną uczestniczyły między innymi Poczty Sztandarowe Szkoły Podstawowej i Gimnazjum wraz z Dyrekcją Centrum Oświatowego.

W podniosłej atmosferze, z sercami wypełnionymi radością i dumą na zakończenie uroczystości razem zaśpiewaliśmy „Mazurek Dąbrowskiego”, dołączając w ten sposób do wszystkich Polaków śpiewających  dla Niepodległej.

Opiekunowie Samorządu Szkolnego